Italiana Berk Çorap

Değişim ve İade

Değişim ve İade Bilgileri

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. 

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile geri göndererek değişim veya iade talep edebilirsiniz. Siparişinizi, ürünler, fatura, ve iade/değişim dilekçeniz ile beraber göndermeniz gerekmektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız 

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. 

İade etmek istediğiniz ürünleri ve sebebini fatura altında bulunan iade/değişim bölümünde belirtmeniz gerekmektedir.

Değişim ve iade yapmak istediğiniz ürünleri 0F416R kodunu kullanarak UPS kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. 

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 1-2 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 

Havale iadeleri ürünler depomuza teslim edildikten sonra 5 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri ise 4 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır. Kampanya dönemlerinde iade süreleri uzayabilmektedir.

Değişim Bilgileri

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile geri göndererek değişim veya iade talep edebilirsiniz. Siparişinizi, ürünler, fatura, ve iade/değişim dilekçeniz ile beraber göndermeniz gerekmektedir.

Siparişinizde aldığınız ürünleri için değişim talebinde bulunabilirsiniz. Değişim talebinde bulunulan ürünlerin hasar görmemiş, kullanılmamış, ambalajından çıkmamış olması gerekmektedir. Değişim istediğiniz ürünleri fatura altındaki iade/değişim bölümünde değişim olarak belirtmeniz ve yerine almak istediğiniz ürünleri açıkça belirtmeniz gerekmektedir.

Değişim istediğiniz ürünler stoklarımızda mevcut ise ürünlerin değişimi sağlanıp tekrar size kargolanacak, stoklarımızda olmaması durumunda ise ürünlerin iadesi tarafınıda yapılacaktır.

Değişim süresi ürünler depomuza ulaştıktan sonra 5 iş günüdür. Kampanya dönemlerinde bu süre uzayabilmektedir.

 

Visa, Mastercard, 3D Güvenli Alışveriş, Axess, Bonus, Card Finans, Maximum, Paraf, World
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.