Italiana

İADE VE DEĞİŞİM

Aldığınız her ürün, firmamızın garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürününü tekrar satılabilirliği bozulmadan,ambalajını açmadan/tahrip etmeden/, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört(14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürününüzü ürün faturasının(2.suret) arkasındaki iade formunu doldurup UPS kargoyla 0683FX nolu müşteri numaramızı vererek iade edebilirsiniz.

Ürün değişimi için iptal şartları geçerlidir.Bu şartlara uyan ürününüz iade alınmakta ve değişikliğini istediğiniz ürün için adınıza yeni sipariş oluşturulmaktadır.


Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Üretim hatası/ yanlış ürün gönderimi gibi sebeplerden iade/ değişim işlemi yapılıyor ise, müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüştükten sonra karşı ödemeli gönderebilirsiniz. Karşı ödemeli kargolarınızı anlaşmalı olduğumuz UPS firmasına 0683FX nolu müşteri numaramızı vererek yapabilirsiniz.


Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ve sair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-5 işgünü içerisinde iade edilir. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Havale iadeleri 10 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 2-5 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir.

İade gönderimleri için aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz;

ITALIANA MARKA MAĞAZACILIK A.Ş.

Yılanlı Ayazma Yolu No:20

Topkapı Cevizlibağ Zeytinburnu-İSTANBUL

Vergi Dairesi: Davutpaşa

Vergi Numarası: 214 031 3881