Italiana
KURUMSAL

HAKKIMIZDA

İtalyan kadını anlamına gelen Italiana, dünyaca ünlü birçok marka için üretim yapan, dünyanın en büyük çorap üreticilerinden biri olan Tekstüre tarafından İstanbul'da üretiliyor.

Avrupa’ya yüksek kalitede çorap ihracatı gerçekleştiren Tekstüre, İtalyan kadınlarının kullandığı kalitede çorabı Türk kadınlarıyla buluşturmak amacıyla, 1984 yılında Italiana markasını yarattı. Türkiye'de ilk kez parlak ince çorap Italiana koleksiyonunda yerini alırken, ilerleyen yıllarda Türk çorap sektörü birçok ilk ile tanıştı.

2009 yılında yenilenen marka imajıyla Italiana, Türk tasarımcıların yarattığı koleksiyonları en kaliteli iplikler ile dokuyarak üretiyor. Bugün klasik ve desenli külotlu çoraplardan jartiyersiz çoraplara, desenli dizaltı çoraplarından hamile , şekillendirici ve çocuk çoraplarına kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Italiana, zarafetin ve kalitenin standartlarını belirliyor.

Tekstüre Çorap, uluslararası standartlarda yüksek teknoloji kullanılarak, yıllık 50 milyon adetin üzerinde çorap üretimi gerçekleştirmektedir.

Şehrin en zarif adımlarını siz de keşfedin...